לאחר שנים של  המתנה, החלו העבודות לחיבור כביש 90 לשכונת קרית רבין. ראש העיר ז'קי לוי הצליח לקבל את האישורים והתקציבים המתאימים לבניית מעגל תנועה בכניסה לעיר מכיוון בית שאן שיחובר ישירות לשכונת קרית רבין ולשכונה החדשה שתוקם מעברו השני של הכביש לכיוון שכונת נוף הגלעד.

צילום: דוברות עיריית בית שאן

בניית מעגל התנועה וחיבור הכביש צפויים לפתור את בעיית העומס בכניסה לשכונה אשר תושביה נאלצים לעבור דרך השכונות הוותיקות על מנת להיכנס לשכונת קרית רבין. כעת, עם בניית מעגל התנועה ופריצת הכביש, תחובר השכונה ישירות לכביש 90 ותושביה יוכלו להיכנס אליה בדרך נוחה ומסודרת יותר. על פי תכנית העירייה, תוקם שכונה חדשה גם מעברו השני של הכביש, מאחורי שכונת נוף הגלעד, לאחר שהדבר קיבל את אישור רשות העתיקות. השכונה הזאת תחובר ישירות גם היא לכביש 90, דבק שיקל על תושביה החדשים לבנות את ביתם ביתר נוחות.

"שכונת קרית רבין הוקמה לפני כ-15 שנה בעת כיהן לוי בקדנציה הראשונה שלו כראש עיר אולם מאז סיים לוי את תפקידו היא נשארה כמעט ללא פיתוח, דבר שגרם לתסכול רב בקרב תושבי השכונה", נמסר מהעירייה, "בחודשים האחרונים, מאז שב לוי לתפקידו, שוב זוכה השכונה לתנופה כאשר מוקמים בה מגרשי ספורט, גני ילדים ועוד".

צילום: דוברות עיריית בית שאן

ראש העיר ז'קי לוי ערך השבוע סיור במקום וציין כי מדובר בבשורה חשובה לבית שאן ולתושבי שכונת קרית רבין ולשכונה החדשה. "חיבור השכונה לכביש 90 יפתור את העומסים בכניסה לשכונה ויקל על תושבי השכונות הוותיקות, כאשר הרכבים לא יעברו דרכם", אמר ראש העיר, "אנחנו ממשיכים בהנחת התשתית לקראת הקמת שכונה חדשה נוספת מתוך מטרה ליישם את מה שהתחייבתי עליו בעבר: להשאיר את הילדים שלנו לגור בית שאן ולהביא אוכלוסייה חדשה לעיר" .