חבר הכנסת אופיר כץ ממפלגת הליכוד קיבל ״אות ידיד של כבוד והוקרה״ מאיחוד האמבולנסים בישראל על פעילותו לקידום הרפואה הטרום אשפוזית במדינת ישראל.

צילום: איחוד האמבולנסים בישראל

חבר הכנסת אופיר כץ ממפלגת הליכוד, פועל פוליטית וציבורית מצעירותו לרווחת תושבי המדינה. בהיבחרו לרשימת הליכוד בתור חבר כנסת כץ חרט על דגלו לקדם את נושא צמצום הפערים במתן שירותי הרפואה בין הפריפריה למרכז, ובין היתר פועל לקידום הרפואה הדחופה והטרום אשפוזית במדינה ובייחוד בפריפריה, ואף קיים לאחרונה פגישות רבות בנושא בכדי לעסוק בנושא כבר בחברותו בכנסת הבאה.

קידום הרפואה הטרום אשפוזית במדינה הוא נושא במעל חשיבות רבה אותו חרט איחוד האמבולנסים בישראל בכדי לעמוד על איכותה, זמינותה ומקצועיותה של הרפואה הטרום אשפוזית בישראל.

עדי לסקר, יו"ר ועד הידידים באיחוד האמבולנסים בישראל ברך את חבר הכנסת כץ ואמר לו שפעילותו לקידום הרפואה הדחופה והטרום אשפוזית במדינה משמעותה הצלת חיים והוא קורא לכל חברי הכנסת לנהוג כמותו בקידום נושא חשוב זה.

"הרפואה הדחופה והרפואה הטרום אשפוזית במדינה מהווה חלק משמעותי ממערך הבריאות המדיני, בזכות אלו נמנעים מאות אלפי מצבים חמורים בכל שנה", מסר ח"כ כץ, "מרגע היבחרי לרשימת הליכוד, החלטתי לקדם את נושא צמצום הפערים בבריאות בין הפריפריה למרכז, ובתוך כך גם את הרפואה הדחופה והטרום אשפוזית. אני נפגש עם מגוון אנשי מקצוע על מנת ללמוד את הנושא בצורה המיטבית, להגיע מוכן לכנסת הבאה ולהוביל לשינוי אמיתי בתחום, אני מודה לאיחוד על אות ההוקרה, אמשיך לפעול בכל מרצי על מנת לקדם את הנושא".