ממשיכים לקטוף פרסי חינוך: בית ספר נוסף במגדל העמק זכה בפרס חינוך מחוזי. הפעם היה זה תורו של המרכז לחינוך טכנולוגי 'פסגות' בניהולה של רבקה אלימלך.

מנהלת בית הספר רבקה אלימלך ותלמידות | צילום: דוברות עיריית מגדל העמק

ועדת הפרסים מחוזית מטעם משרד החינוך ביקרה בבית הספר בשבוע שעבר. בסיור שנערך בנוכחות ראש העיר אלי ברדה ומנהלת מינהל החינוך מלי אליגוב הסביר הצוות החינוכי של המקום על העשייה המרשימה בבית הספר והציג את התוכנית הערכית־חינוכית, תוכנית הדגל של בבית הספר לצד פדגוגיה מוטת עתיד.

הוועדה עברה מתחנה לתחנה ובחנה אתגרים מול הצלחות. באותו יום, שהיה גם יום הסובלנות הבינלאומי, התקיימה בבית הספר גם פעילות קהילתית מרגשת עם בעלי צרכים מיוחדים.

מנהלת בית הספר רבקה אלימלך אמרה: "דרוש כפר שלם לגדל ילד – פרס חינוך מחוזי הוא הכרה בעבודה חינוכית שיש בה אהבת האדם, פדגוגיה פורצת דרך וחינוך לערכים חברתיים וקהילתיים. תודה על הזכות לבחור צוות חינוכי רגיש, מקצועי ובעל חזון, על האמון והתמיכה, על השותפות של עיר שלמה. תודה על השייכות לרשת 'אורט' ותודה ענקית לראש העיר אלי ברדה, לראש מינהל החינוך מלי אליגוב, למפקחת במשרד החינוך עירית מלמד, למנהלת האזור בא'ורט' שולה מנור, למנהל חברה ונוער שולי בן ישי, לאגף שחר במשרד החינוך ולכלל השותפים הצועדים יחד איתנו לפסגות".

ראש העיר אלי ברדה (צילום: שרון צור)

ראש העיר ומחזיק תיק החינוך אלי ברדה סיכם: "אני גאה ומאושר על ההחלטות שקיבלנו, להילחם על כל ילד במערכת החינוך - מבגרות איכותית ועד רכישת מקצוע לחיים. הבחירה ברבקה אלימלך בעלת הלב הגדול והנשמה היתרה למנהלת המח"ט והשגת תקציבים גדולים לשדרוג בית הספר והמגמות, הפכו את המח"ט למקום מבוקש שכל גורמי המקצוע באים לראות וללמוד את המהפכה החינוכית, הערכית והמקצועית הנעשית בו".