ניידת המשאלות של משטרת ישראל ביקרה ביום שלישי בעיר בית שאן והפתיעה שני תלמידים בכיתה ד' מבית הספר גולני - שהחלום שלהם הוא להיות שוטרים ולעזור לאנשים.

סגנית מנהלת בית הספר שהכירה את חלומם של השניים סיפרה לשוטר הקהילתי עידן הדר את סיפורם של שני תלמידיה. מפקד התחנה והשוטרים שחלומם של השניים הגיע לידיעתם ונגע בליבם, גייסו למשימה את ניידת המשאלות של משטרת ישראל שחיכתה להם בתחנת משטרת בית שאן.

צילום: דוברות המשטרה

צילום: דוברות המשטרה

מהמשטרה נמסר כי התלמידים נרגשים ושמחים הגיעו לתחנת המשטרה עם סגנית מנהלת בית הספר, לבשו מדי שוטר חדשים ומיד ניגשו למשימת הסיור בעיר בית שאן בניידת המיוחדת, הכוללת בתוכה התקנים משטרתיים שונים ומגוונים כגון אורות משטרה, מערכת קשר וכריזה ועוד. השניים אף התלהבו לכרוז ולחלק פקודות לשוטרים.

עם חזרתם שוב לתחנת המשטרה ממשימות הסיור, ביקרו השניים במשרדי החקירות ובכלל נהנו מהליווי של השוטרים שהעניקו להם תשומת לב והציגו בפניהם את הרחפן ומגוון פעילויות המשטרה ברחבת התחנה. בסוף היום המרגש העניקו להם השוטרים שי - תיק ובתוכו מזכרות ממשטרת ישראל.

שוטרי התחנה ציינו כי "זה היה מרגש מאד לראות את הבעות השמחה וההפתעה של התלמידים. זוהי זכות שלנו להעניק חוויה ייחודית שאין כמותה בשום מקום אחר, ומבטי השמחה וההנאה שלהם - הם התגמול הכי טוב שאנו יכולים לבקש בחזרה".