הבית שקט, נרות ריחניים דולקים, זה עתה סיימתם כוס יין טובה, אבל משהו לא עובד...זה אולי התזמון, אולי השגרה, אולי העייפות ואולי פשוט החשק המיני שלנו לא הגיע בזמן, אך יחד עם זאת עדיין יש רצון לחגוג את הזוגיות והאינטימיות המשותפת. אתם ממש לא חייבים להיכנס ללחץ ואין כל חובה לקחת ויאגרה, יש אפשרויות אחרות, טבעיות ומעוררות לא פחות, שיחזירו את החשק המיני ויכניסו אתכם אל האווירה. לכבוד ט"ו באב קפצנו אל בית המרקחת "טבע ישי" בשביל לקבל כמה טיפים מועילים שיעוררו לנו את החשק המיני ויצליחו לעזור לנו במקום בו אנחנו מרגישים שכשלנו.

אילוסטרציה. צילום: shutterstock

מה עושים כשאין חשק?

"חשק מיני הוא לפעמים עניין של טיימינג נכון, אבל לא רק", אומרת חנה ישי מבית מרקחת "טבע ישי", "כשאנחנו צעירים החשק המיני נדלק בשנייה, אבל ככל שאנחנו מתבגרים, לפעמים אנחנו צריכים לסייע קצת לגוף, ואפשר בהחלט לעשות זאת באמצעות חומרים טבעיים".

אחד המוצרים הפופלריים ביותר להגברת החשק המיני נמצא בחליטה לשתייה. "מדובר בחליטת פרימדיום וצמח הטריבולוס בשילוב של ג'ינסנג שיחדיו מגבירים את זרימת הדם בעיקר בחלקים התחתונים של הגוף. החליטה מתאימה גם לגברים וגם לנשים. מי שפחות בעניין של חליטות יוכל למצוא מוצר דומה המגיע בטיפות ומשלב תמציות של צמחים מיוחדים שאנחנו רוקחים במקום, כמו שיבולת ומקה".

חנה ישי, בית מרקחת טבע ישי. יח"צ

אחת הבעיות איתן מתמודדות נשים ככל שהגיל עולה הוא יובש בנרתיק. גם כאן הטבע מתגייס לסייע ולעזור היכן שצריך. "ג'ל טבעי על בסיס של פרוביוטיקה מסייע בהתמודדות עם יובש בנרתיק. מאחר ומדובר במוצר טבעי לחלוטין אין כל חשש לגירויים בעקבות השימוש בו", מסבירה ישי.

כל העיסוי הזה

אינטימיות זה מגע. ומה יותר טוב מעיסוי נעים על בסיס של שמנים שלא רק ירגעו את הגוף ויורידו את המתח, אלא גם יעוררו היכן שבדיוק צריך. "שמן אפרודיזיאק הוא שמן על בסיס ורדים, פטצ'ולי וסנדלווד שאנחנו רוקחים במקום. השמן מאפשר מצד אחד להוריד את הסטרס ומהצד השני לעורר את מה שצריך. לאלו שלא מתביישים ומוכנים לנסות את כוחו האמיתי של הטבע יש גם שמנים שמיועדים למריחה באזורים האינטימיים שמגבירים את זרימת הדם ובהחלט משפרים את כל מה שקשור בחיי מין בריאים", אומרת ישי.

בית מרקחת טבע ישי – הרב נחום לוין 9, עפולה. ראשון-חמישי 8:30-20:00 ,
שישי 8:30-14:00 . משלוחים ברחבי עפולה (מעל קנייה ב -100 שקלים) ומחוץ לעפולה (מעל קנייה ב - 300 שקלים) ללא תשלום. 04-6522476 ,04-6594650. אזהרה: נשים הרות, מיניקות, אנשחם הנוטלים תרופות מרשם - יש להיוועץ עם רופא.