על גדר הפארק העירוני בעפולה נתלה על ידי אלמונים שלט מחאה, ככל הנראה בגין ההחלטה כי בתקופת החופש הגדול הכניסה לפארק העירוני בעיר תתאפשר רק לתושבי העיר באמצעות צמיד מיוחד.

הפארק העירוני בעפולה (צילום: שרון צור)

כפי שכבר פורסם, רשת 'שחקים' תפעיל את הפארק במהלך החופש הגדול בימים ראשון עד חמישי ותקיים בו פעילויות מגוונות רבות. הפארק יהיה פתוח לכלל הציבור ביום שישי.

על שלט המחאה נכתב ציטוט ממגילת העצמאות: "מדינת ישראל תקיים שיוויון זכויות חברתי ומדיני גמור לכל אזרחיה בלי הבדל דת גזע ומין".

את השלט חתם המשפט: "עיריית עפולה נגד מגילת העצמאות".

חבר מועצת העיר ויו"ר סיעת הבית החברתי איתי כהן מסר בתגובה: "ארגוני שמאל קיצוני פועלים כדי להפוך את עפולה למגרש משחקים פוליטי ומכוער. לא ניתן להם. הם מנסים למנוע זכות של תושבי העיר ליהנות מפעילות המתנ"סים בפארק העירוני שלנו. אותם ארגונים לא יציבו שלטי מחאה בקיבוצים ומושבים אשר סוגרים את בריכות השחייה לפעילות של תושביהם".

חבר מועצת העיר איתי כהן (צילום: שרון צור)

"הפעילות בפארק מיועדת במועדים מסויימים לטובת קייטנות ושאר הפעילות הרבה של רשת שחקים", הוסיף חבר המועצה כהן, "לכן כל תושב עפולה בלי יוצא מהכלל רשאי לרכוש צמיד ולהיכנס לפארק. מי שיבוא ממגדל העמק, טבריה ובית שאן לא יוכל להיכנס בלי קשר למוצא כזה או אחר. אנחנו נבחרנו לדאוג לציבור המקומי ועושים זאת בדרך הכי טובה".

תגובת עירית עפולה תתפרסם לכשתתקבל.