בשבוע הבא בברזיל יחלו הצילומים לעונה החדשה של תוכנית הדוקו-ריאליטי המצליחה 'גולסטאר', שתשודר ב'הוט'. העונה החדשה לא תהיה עונה שגרתית כבכל עונה, אלא עונה מיוחדת, 'גולסטאר-אולסטאר', שבה ישתתפו הכוכבים הגדולים מכל העונות הקודמות כמו איציק זוהר, תום קשתי, רז זהבי, דודו כהן מעפולה וכמובן המאמנים אייל גולן ושייע פייגנבוים.

חיים שועי. גולן או פייגנבוים? (צילום: שרון צור)

משתתף נוסף שעושה את ההכנות לקראת הצילומים והיציאה לארץ הסמבה הוא כוכב הריאליטי מבית שאן חיים שועי, המכונה 'חמימו', שהיה חלק מהקסט בעונה האחרונה 'גולסטאר-תאילנד'. רגע לפני שהוא אורז מזוודה אתר 'מיינט העמק' בדק כיצד הוא מתכונן לעונה החדשה.

"מרוב שאני הולך לריאליטי המזוודה כבר מוכנה בנתב"ג", אמר בהומור האופייני לו והוסיף על ההרגשה לחזור לתוכנית: "לפני כל תוכנית חדשה אני תמיד מתרגש. אם יש משהו שאני אוהב לעשות בחיים זה את זה - להצחיק את הקהל. שהם תמיד יזכרו שיש 'חמימו' באזור".

כאמור העונה האחרונה התקיימה בתאילנד וזו שבפתח תצולם בברזיל. שועי מודה שזה אכן הספק יפה: "עד ברזיל הגענו. את מבינה?. בקושי הגעתי בחיים שלי ל'ראשון-מערב' ופתאום אני מוצא את עצמי בברזיל".

הכוכב הבית שאני אמר כי עדיין הוא לא יודע לאיזה קבוצה ישתייך לזו של המאמן הוותיק שייע פיינגבוים כמו בעונה האחרונה או שיערוק לקבוצה היריבה בהדרכתו של המאמן אייל גולן. "יש עדיין דילמות קשות. אני רוצה להגיע לשם ולראות איך אני מתמזג", אמר, "בעונה האחרונה הייתי עם שייע ואני חושב שסיפקתי את הסחורה, אבל אני אוהב לבדוק דברים בחיים אז אולי העונה אני אלך לצד השני. איך צוקרברג של הפייסבוק אמר? 'אם אין מהפכה אין תקומה'".

"אני חייב לעשות דברים בחיים כדי שיהיה עניין", ממשיך שועי להסביר ומוסיף שבסופו של דבר הכל עניין של שקלים: "מי שישלם כמו שאני רוצה אגיע לקבוצה שלו. הכל תלוי במזומנים. אני לא חושב שעם שייע אני יכול לעבוד עם כסף, אבל אי אפשר לדעת, נחכה להצעה שלו".

שועי. מגיע בכושר? (צילום: שרון צור)

איזה חמימו נראה העונה?

"אני לא בונה מהלכים אני יוצר אותם תוך כדי תנועה. אני כמו מסי".

עשית אימונים לפני? כי בגולסטאר תאילנד לא היית בשיא שלך.

"דפקתי כמה אימונים, ריצות, קצת קונוסים. יש לי גם איזה חבר שהיה שחקן כדורגל שאני לא אנקוב בשמו והוא בא ללמד אותי איזה תרגיל קטן. זה אף אחד לא יודע".

שילמד אותך את האתגר החדש של מאור בוזגלו. ראית אותו?

"אני לא יכול להיות אדורם קייסי, אז בוזגלו בטוח שלא".

העונה יהיה איתך גם דודו כהן מעפולה. שניכם יושבים על אותה משבצת- המצחיק מהפריפריה. חושב שתסתדרו או שהוא יגנוב לך את הפוקוס?

"למה הוא יכול  להכין לי ל'וולה' (צוחק). אני אוהב את דודו. בחור טוב, מותק".