באדיבות עיריית בית שאן מאות ערים בארץ יצאו אתמול (א') למפגן תמיכה בחיילים צה"ל הנלחמים ברצועת עזה. בין הערים שהשתתפו בהפגנת התמיכה הייתה העיר בית שאן, ובהפגנה השתתפו כ-200 בני נוער, אנשי חינוך וראש העירייה, ז'קי לוי.

מפגן ההזדהות והתמיכה בתושבי הדרום ובחיילי צה"ל הנלחמים ברצועה התקיים אתמול בשעה 19:00 בערב בעיר. מאות בני נוער מתנועות הנוער 'הצופים' ו'בני עקיבא' לקחו חלק במפגן, כשהם נושאים בידיהם שלטים שעליהם נכתב "כולנו ביחד" ו"תושבי הדרום, ליבנו אתכם".

בהמשך הערב, כל נציג מתנועת הנוער הגיע לבמה המרכזית ונשא נאום. רכזת תנועת הנוער בעירייה, תהילה כהן, סחפה אחריה את הקהל וריגשה את כולם בנאומה כשאמרה: "אחי הגדול קיבל צו 8, כתוצאה מכך כל המשפחה והסובבים קיבלו צו 8. אנחנו חייבים להישאר חזקים ואני מחזקת את ידם של המשפחות השכולות, וכמובן את משפחתו של גלעד שליט. כולנו מלאי תקווה שיחזור הביתה בשלום במהרה".

הרב של הישיבה התיכונית, אבי רוט, נשא דברי תורה לקהל וקיים תפילה למען שלומם של החיילים שיחזרו בריאים ושלמים לביתם.

ראש העירייה, ז'קי לוי, סיכם את האירוע כשאמר "אויבנו טרם השלימו עם קיומנו. לכן, אנו צריכים להיות מאוחדים כעם אחד ונעמוד יחד מול כל חולשה שתהיה בדרך. יחד ננצח את האויבים שלא מוכנים לקבל את העבודה שזו המדינה שלנו ואין לנו אחרת".