צילום: אביהו שפירא לא עוצרים: עד לשעה 16:30 אחר הצהריים הבחירות לראשות המועצה האזורית מרום הגליל התנהלו בשקט מופתי וללא אירועים מיוחדים. אולם בשעה זו הגיעו מספר כלי רכב של תומכי ראש המועצה והמועמד לראשות המועצה, שלמה לוי, אל היישוב ביריה ופגעו בתושב ביישוב, אילנה חכמון.

נהגי הרכב הגיעו ליישוב הסמוך לצפת, נסעו עם רכבם, צפרו ממושכות וחסמו את הרחוב הסמוך לקלפי. מזכיר היישוב ביקש מהם לעזוב את המקום, אך אלו נענו בשלילה. בשלב מסוים חכמון עברה במקום ונפגעה על ידי אחד הרכבים. כשהפעילים הבחינו במתרחש, הם החליטו להסתלק במהירות מהמקום.

"הגעתי עם האוטו להצביע. בדרך, סמוך לקלפי הגיעה שיירה של רכבי הבחירות עם התומכים של שלמה לוי. היה שם רכב של חברת הגז אמישרגז שניסה לצאת והשיירה חסמה אותו. גם אני לא יכולתי להתקדם עם האוטו, אז חניתי בצד ויצאתי מהאוטו", משחזרת חכמון. "באותו הרגע עבר אחד מרכבי ופגע בי. נפלתי על הרצפה ונפגעתי בברכיים.

"חזרתי הביתה בקושי, וכעת קשה לי לקום וללכת. שמתי תחבושת על הברך איפה שהיו לי שריטות, אך גם הברך השנייה כואבת. החלטתי לא ללכת לבית החולים, כי אמרתי אולי עד מחר ארגיש יותר טוב, אז בשביל מה לי כל הבלגן הזה. אם מחר זה לא ישתפר, אלך לרופא".

היועץ האסטרטגי של שלמה לוי, יורם אבן צור, אמר בתגובה כי "גם המחנה של עמית סופר נסע בשיירות בתוך היישובים. אם המקרה הזה אכן קרה, אז זה לא יותר מאשר ביש מזל".

דובר משטרת מרחב גליל, ערן שקד, מסר כי "לא הוגשה תלונה למשטרה, ואם מישהו נפגע בתאונה הוא מוזמן להגיש תלונה".