צילום: נמרוד גליקמן רשת 'נייט סליפ סנטר' בטבריה נפלה קורבן לתרגיל עוקץ של בני זוג מגבעת אבני. הם חשודים כי רכשו כורסאות מפוארות בשווי עשרות אלפי שקלים במקום ונעלמו מבלי לשלם עליהן.

לדברי עובדי המקום, מדובר בכורסאות של ד"ר רילקס, הנחשבות בעולם לטובות ואיכותיות במיוחד. מבדיקה עולה כי בני הזוג שקדו על תוכנית עוקץ מתוכננת כראוי והחליטו ליישמה ברשת סליפ סנטר בטבריה. בחודש אוקטובר האחרון הם הגיעו לרשת וביצעו רכישה על עסקה בסך 44 אלף שקל. השניים השאירו את כתובתם בגבעת אבני.על מנת לא להעלות חשד ברכישה שביצעו, דאגו בני הזוג לכך שאת הצ'ק הראשון שרשמו לחודש נובמבר, על סך 3,700 שקל, יהיה ניתן לפדות במועד המדויק. הבעיה התעוררה ברגע ששאר הצ'קים שנרשמו לחודשים הבאים, חודשי דצמבר וינואר חזרו ללא כיסוי. החברה חיפשה את בני הזוג אך ללא הועיל, עקבותיהם של השניים נעלמו.

אורית שבירו, מנהלת מחלקת פניות לקוחות של החברה, אמרה בתגובה: "חשוב לציין, כי עובד נייט סליפ מטבריה מיד נסע לביתם ומצא את הבית בגבעת אבני סגור נעול. ניסינו שוב לפנות אליהם בניסיון לקחת את ארבע הכורסאות חזרה, אך כבר לא היה עם מי לדבר. בבירור עם השכנים הסתבר כי מדובר בזוג שהתנהל בצורה מנקרת עיניים ובזבזנית, עובדה המסבירה את המצב אליו נקלענו בלית ברירה".

הנהלת הרשת מסרה בתגובה כי פנתה להליכי הוצאה לפועל ולמתן צו עיכוב יציאה מהארץ לבני הזוג.