צילום: ויז'ואל/פוטוס אסיר שהשתחרר מהכלא לפני שבועיים לא התאפק וביצע שוד ביום רביעי בבית ביישוב בפוריה, הסמוך לטבריה, וגנב שלל רב ויקר ערך. המשטרה פתחה בחיפושים וביום שישי עצרה אותו. כמו כן, נעצרה חברתו, תושבת טבריה.על פי החשד, האסיר וחברתו הגיעו לאחד הבתים ביישוב כשהם רעולי פנים. כשפרצו השניים לאחד הבתים גילו כי העוזרת נמצאת בבית. אולם, זה לא שיבש עבורם את התוכנית והשניים כפתו את העוזרת והמשיכו על פי המתוכנן.

מבדיקה ראשונית שערכו כוחות המשטרה עולה, כי השודדים חקרו את עוזרת הבית בדבר מקום מציאת הכספת. אחרי שהאחרונה לא שיתפה פעולה, ערכו השודדים סריקה מקיפה בכל חלל הבית. למרות חיפושיהם הרבים, הם לא מצאו את הכספת, אך יצאו עם שלל רב ויקר ערך.

כשנמלטו השניים מהזירה, הצליחה העוזרת להיחלץ והזעיקה את כוחות המשטרה.

משטרת טבריה החלה במבצע אווירי על מנת לתפוס את החשודים, כאשר מסוק משטרתי יצא ממחנה דוד וערך סריקה אווירות במטרה לאתר אחר עקבותיהם של החשודים. לאחר מאמצים רבים של צוות המודיעין ושוטרי התחנה, נעצרו שני החשודים לאחר שהשאירו בזירת השוד ממצאים הקושרים אותם לאירוע.

כאמור, אחד העצורים הוא תושב הדרום בן 25 שלפני שבועיים השתחרר ממאסר. כמו כן, יחד עמו נעצרה חברתו לחיים, תושבת טבריה.

מפקד תחנת משטרת טבריה, סנ"צ אפי פרטוק: "שני חשודים עצורים בתחנת המשטרה בשל ממצאים שמזוהים עימם. החקירה נמצאת בעיצומה, עדיין לא ניתן למסור פרטים נוספים".