מוסדות 'מגדל אור' בראשות הרב דוד גרוסמן ורעייתו אסתר מפעילים סלון לכלות דתיות 'לקראת כלה' במגדל העמק. "גם כלות חילוניות יכולות להגיע ובתנאי שיקפידו על שמלות כלה צנועות", אמרה הרבנית גרוסמן.מעבר לפעילות החינוכית הענפה המקיפה אלפי ילדים נוער ובוגרים, מוסדות מגדל אור התחילו בהפעלת סלון לכלות מפואר ביותר. את הקמת הסלון יזמה הרבנית גרוסמן ולצידה ניצבת אסתר בן הרוש, אשת חינוך במוסדות.

השבוע, בסיור במבנה הסלון החדש שאמור להיחנך בקרוב, לא ניתן היה שלא להתפעל ממבחר השמלות והאביזרים להם כלות נזקקות בערב חתונתם. הרבנית גרוסמן ובן הרוש סיפרו שרק בשבועיים האחרונים יצאו מהסלון ארבע כלות ועד סוף החודש אמורים להגיע עוד שלוש כלות.

"השמלות שנמצאות כאן הם מהרמה הגבוהה ביותר, חלקן נתרמו על ידי סלוני כלות ומעצבות בארץ וחלקן הגיעו כתרומות מחו"ל לאחר פניותיו של הרב גרוסמן, כמובן", אמרה הרבנית גרוסמן.

מי שמגיעה לסלון לכלות הן בעיקר בנות שלמדו במוסדות מגדל אור ואין באפשרותן לממן עלות כל כך גבוהה של סלון לכלות. "כאן הכלה מקבלת את כל השירות בחינם אין כסף", אומרות הרבנית ובן הרוש.

כאמור, גם כלה חילונית תוכל ליהנות משמלות הכלה שמציעות הרבנית גרוסמן ובן הרוש, וזאת ללא כל תשלום, אלא שהתנאי הוא "שהכלה מתחייבת להיות צנועה", סיכמה הרבנית גרוסמן.