צילום: אפי שריר כ-300 עובדי עיריית טבריה נשמו השבוע לרווחה כשראש העירייה, זוהר עובד, בישר להם כי אין בכוונתו לפטר עובדים למרות הרה-ארגון שהוא מוביל בעירייה.

בעובדים התכנסו בתחילת השבוע לכנס שהתקיים ביד שטרית בעיר, כדי לשמוע את השינויים הצפויים בעירייה במסגרת הרה-ארגון. בתחילה הציג מנכ"ל את עיקרי התוכנית החדשה, על פיה העירייה תחולק לשישה אגפים: קהילה ותרבות, איכות סביבה וחיים, חינוך, תברואה ופיקוח, אגף כספים והנדסה. הובהר כי צפויים להיות שינויים בעניין מנהלי המחלקות בעירייה.

כזכור, מנהל מחלקת החינוך, בני ויזאן, צפוי לעבור לאגף אחר בעירייה אך עדיין לא ברור מתי. במהלך הימים הקרובים ייצאו שני מכרזים האחד באגף קהילה ותרבות, והשני באגף איכות הסביבה וחיים. המטרה היא שתוך מספר שבועות יוכלו לאייש את המחלקות האלה ולהתחיל לפעול.

בהמשך הסביר עובד כי העירייה תעבור התייעלות חדשה, אולם היא לא כוללת פיטורי עובדים, כאמור. בנוסף לכך, עובד בירך את עובדי העירייה על תרומתם לניהול בריא של העירייה כל אחד בתפקידו ולבסוף ביקש מציבור העובדים להתחבר לחזון החדש של העיר.

"אנחנו מרוצים מהניהול של עובד", אמרו מספר עובדים בסיפוק רב. לטענתם, המהלך שבו הוא נוקט רק יבריא את המחלקות השונות בעירייה, שמעט נרדמו להגדרתם.