צילום: חיים בורנשטיין הזמר שלמה ארצי היה צריך לעשות דרכו לעפולה ביום שבת ולהופיע בפני אלפי מעריצים. אלא שהשבוע הודיעו אמרגניו כי הזמר סובל מכאבי גב, וכי הופעותיו לחודש הקרוב מבוטלות.

לפני כשנה הופיע ארצי באמפי פארק בעפולה. ההיענות להופעתו הייתה גדולה, ובהנהלת הפארק החליטו להזמין את הזמר להופעה נוספת, שאמורה הייתה להתקיים במוצאי שבת הקרובה, כאמור.

"קיבלנו אתמול (ב') טלפון מההפקה שמסרו לנו כי המופע מבוטל משום שלשלמה נתפס הגב", אמר מנהל הפארק, יניב בוגנים. "שלמה לא יוכל לקיים את כל הופעותיו בזמן הקרוב".

גורמים בעיריית עפולה נמצאים כעת במשא ומתן עם אנשי ההפקה של ארצי במטרה למצוא תאריך חלופי לקיום המופע. "ארצי היה צריך להופיע כחלק מרצף מופעים שאנחנו מתכננים לקיים בחודש אוגוסט, אלא שארצי סגר הופעות למשך כל ימות החודש", הוסיף בוגנים.

ההודעה על ביטול המופע הועברה באמצעי התקשורת המקומיים. "הודענו באמצעי תקשורת על המצב", אמר מנהל הפארק, "גם משרד הכרטיסים הדרן מטפל בכל רוכשי הכרטיסים ומעדכנים אותנו על המצב. ידוע לנו כי רוב הכרטיסים כבר נמכרו".

בוגנים מציין, כי "כל הכרטיסים כוחם יפה למופע הבא. במידה שרוכש הכרטיס לא מעוניין הוא יכול לפנות למרכז הכרטיסים הדרן".

תגובת האמרגן של שלמה ארצי, חיים סלוצקי: "לצערנו, לשלמה נתפס הגב וכרגע הוא לא יכול לזוז. ב-10 הימים הקרובים
הוא ינוח וכל המופעים בתאריכים האלה נדחו. מכיוון ששלמה מרבה לזוז במופע שלו, המאמץ הפיזי כרגע קשה עבורו. אנחנו נחכה ששלמה ירגיש טוב ואז נתכנן את תאריכי המופע מחדש.

"יש לציין, ששלמה מאוד מאוכזב מהמצב מפני שהוא אוהב להופיע ומה גם שהוא מאוד נהנה בהופעה שלו שנה שעברה בעפולה, הוא ציפה לשוב לשם. אנחנו מקווים שנוכל בזמן הקרוב לקבוע תאריך חדש".