צילום: index open פורום התושבים באתר האינטרנט של מועצת רמת ישי נסגר בסוף השבוע האחרון ולא ידוע אם ומתי הוא יעלה לרשת שוב. תושבים שהשתמשו עד כה באתר, לצורך העלאת טענות בנושאים שונים הקשורים ליישוב ולמועצה, נתקלים כעת בדלת סגורה, כאשר אינם יודעים מה הסיבה לסגירת הפורום.

לפני מספר חודשים שודרג אתר האינטרנט של מועצת רמת ישי ובמסגרת שדרוג זה הוקם גם פורום תושבים, בו הוזמנו תושבי היישוב להביע את דעתם בכל נושא הקשור לרמת ישי ובתנאי שהדבר יעשה בצורה מכובדת.

ואכן, הפורום היה מאוד פעיל ורבים מהתושבים ניצלו את הבמה על מנת להביע את דעתם על הקורה ביישוב. אך נפוצו שמועות על צנזורה קשה המופעלת כנגד תושבים אשר תוקפים את ראש המועצה, עופר בן אליעזר, כאשר חלק מההודעות בפורום נערכו וחלקן נמחקו לחלוטין למרות ששמרו על תרבות הדיון. כאמור, השבוע, לאחר מספר חודשים של פעילות נסגר פורום התושבים.

"המון תושבים העלו טענות רבות על דרך התנהלות היישוב, על המראה המוזנח, וגם על חוסר בגני משחקים לרווחת הילדים", אמר השבוע אחד מהתושבים, "בהתחלה המועצה עוד ניסתה להתמודד עם השאלות. אך מהשבוע, למרבה ההפתעה, הפורום נסגר בפתאומיות ונעלם מהקישורים באתר".

יו"ר האופוזיציה, ניר חבקין: "כנראה שלמנהלת הפורום הייתה עבודת צנזורה קשה מדי, ולכן הוחלט לסגור את הפורום.
באופן אישי אני חושב שבהחלט לא חובה שיהיה פורום תושבים באתר האינטרנט, אבל מרגע שהוחלט על הקמתו לא צריכה להיות צנזורה. לדעתי, בעניין הזה, ראש המועצה, עופר בן אליעזר, הכניס לעצמו גול עצמי".

ראש המועצה, עופר בן אליעזר, בחר שלא להתייחס לנושא.