צילום: שרון צור פאב ה'סוגו בר' ברמת ישי נפתח חזרה השבוע, לאחר שבעלי המקום פנו לראש המועצה המקומית, עופר בן אליעזר, בבקשה לחזור ולהפעיל את המקום. בן אליעזר נעתר לבקשה בתנאי שבעלי המקום יעמדו בהסכם על פיו, הפאב ייסגר בפני הבליינים בשעה 01:00 בלילה ולא מאוחר יותר. כעת התושבים זועמים על החלטת המועצה.

תושבי היישוב התלוננו לא פעם הפעילות הסוגו בר מפריע להם משום שהיא מלווה ברעש שנמשך עד השעות הקטנות של הלילה, הן מצד המקום והן מצד המבלים. הבעלים לא ויתרו ופנו לבית המשפט, שהורה על פתיחה מחודשת של המקום, אולם הפאב שוב נסגר ולאחרונה נפגשו בעליו עם בן אליעזר במטרה להגיע להסכמה.

"אנחנו גרים בסמוך לקניון ושומעים את כל הרעש", אמרה השבוע יוכי אייזנקוט המתגוררת בסמוך לקניון. "לפני החגים היה דיון על ה'סוגו' בבית המשפט. בן אליעזר אמר לנו שחשוב שתהיה נציגות לתושבים, אז הגעתי לדיון בנצרת ולקחתי איתי שתי שכנות, אבל לא נתנו לנו לדבר בכלל. בסופו של דבר ההרגשה שלי היא שבן אליעזר ניצל אותנו לצרכים שלו, משום שהפאב נסגר לשבוע ואז הוא נפתח מחדש בלי שאפילו יאמרו לנו שהוא הולך להיפתח".

חבר המועצה, גיא זקס, אמר כי "ראש המועצה כהרגלו מצהיר הצהרות גדולות אך לבסוף הסוגו שוב נפתח על אף הסתייגויות המשטרה והתושבים".

עופר בן אליעזר מסר בתגובה: "המרכז המסחרי השכונתי בקדמת ישי פועל על פי חוק בין היתר גם פריג'ליקו, רוסו וסוגו. לפני כשנתיים נחתם הסכם פשרה באישור ביהמ"ש ובו מצוינות שעות הפתיחה של המקומות הנ"ל, הסכם זה נחתם בידיעת התושבים ועל דעתם.

"לצערי הרב, נאלצתי להוציא צו סגירה לסוגו מכיוון שלא עמד בתנאים הן של ההסכם והן של רישיון עסק, ואכן הוא נסגר.
לאחר סגירת העסק (היה סגור כשבועיים) השלים סוגו את הדרישות על מנת לקבל רישיון לרבות קבלת תנאי הסכם הפשרה, ולכן הוא נפתח מחדש".