צילום: ענת מוסברג דקות ספורות לפני שאמורה שהייתה להתחיל הופעתו של כוכב הילדים יובל המבולבל בפני ילדי בית שאן, החליט הכוכב לבטל את ההופעה ולא להגיע, בטענה שהעירייה לא עמדה בהסכם שנקבע, לפיו היא תשלם לו המחאה מקדמה.

פרסומים רבים ומודעות הפזורות ברחבי העיר בישרו על הגעתו של כוכב הילדים יובל המבולבל לאמפי בעיר. בהודעות נמסר כי הכניסה חופשית. הורים וילדים רבים הגיעו למקום המופע והמתינו בקוצר רוח להתחלתו. אולם לקהל שהמתין ארוכות נמסר, כי המופע בוטל וכוכב הילדים לא ידע להופעה המיוחלת. במחאה ובכעס רב, עזב הקהל את המקום. אחרים הגיבו בבכי מר.

אחת האמהות שהגיעה להופעה יחד עם בנה, סיפרה השבוע: "רציתי לנסוע למרכז כדי לפגוש את המשפחה בחג, אולם בגלל המופע של יובל המבולבל בני בן ה-6 ביקש ממני להישאר בעיר. יש לו את כל הקלטות שלו, וגם את השירים הוא כבר יודע בעל פה. כל כך שמחתי שמתקיים אירוע כזה בבית שאן, אבל לצערי הפכנו לעיר בה אמנים לא רוצים להופיע כי אין כסף לעירייה".

בשיחה עם מספר גורמים שהיו אחראים על קיום האירוע, עולה כי העירייה התחייבה למסור מקדמה לכוכב לפני קיום
ההופעה, אולם המקדמה לא הגיעה כפי שתוכנן ולכן ההופעה בוטלה מחשש שהכסף לא ישולם.

מעיריית בית שאן נמסר בתגובה: "העירייה מתנצלת בפני כל ההורים על ביטול הופעתו של יובל המבולבל בחול המועד סוכות. ביטול המופע נגרם בגין דרישתו של המפיק לקבל תשלום במקום לפני קיום המופע, דבר שאינו עולה בקנה אחד עם נוהלי התשלומים בעירייה".

אמרגנו האישי של יובל המבולבל, מוטי רז, אמר בתגובה: "היה חוזה חתום עם עיריית בית שאן, שלא עמד בהבטחות שהתקבלו טרם המופע".