צילום: יורם כהן שלושה עובדים ותיקים במלון 'גולדן טוליפ' בטבריה, גילו להפתעתם כי לקירות במלון 'יש עיניים'. בשעת לילה מאוחרת החליטו השלושה לגנוב טלוויזיית פלאזמה מאחד מחדרי המלון. אלא שמצלמות האבטחה הסמויות תיעדו את המעשה, וכשהשלושה התייצבו למחרת לעבודה, המתינו להם שוטרים בפתח המלון.

במהלך משמרת לילה בסוף השבוע האחרון, נכנסו שלושת העובדים לאחד מחדרי המלון, ופירקו את טלוויזיית הפלאזמה שהייתה תלויה על הקיר. לאחר מכן הוציאו את הטלוויזיה למסדרון במטרה להביא אותה למקום מחבוא, כשהם אינם יודעים כי במסדרון מוצבות מצלמות אבטחה, המתעדות את מעלליהם לפרטי פרטים. הנהלת המלון לא איחרה להגיב, הגישה תלונה במשטרת טבריה, ומסרה לידיהם את הקלטת המפלילה. למחרת בבוקר, בעת שהגיעו לעבודה, נדהמו לגלות את שוטרי תחנת משטרת טבריה ממתינים להם, על מנת לקחת אותם לחקירה בתחנה. כנגד השלושה נפתחו תיקים פליליים, והם שוחררו לביתם עד להגשת כתבי האישום על ידי פרקליטות מחוז צפון.

ממשטרת טבריה נמסר בתגובה: "שלושת העובדים הגיעו לחקירה בתחנת משטרת טבריה. החשודים קשרו את עצמם לגניבה שהתבצעה במלון, ושוחררו לביתם עד לקבלת כתבי אישום מפרקליטות מחוז צפון".

הנהלת המלון סירבה להגיב.