חבורת הזמר של רמת ישי, המונה 16 חברים ופועלת כבר שנים רבות, נמצאת על סף פירוק בשל מחסור בתקציב. החבורה הופיעה בכל הטקסים הרשמיים של המועצה, אך לא זוכה לתנאים אלמנטאריים. כך, לדוגמא, לא יכלה חבורת הזמר להופיע בטקס הזיכרון ליצחק רבין, בשל מחסור במערכת הגברה.

אחד מחברי הלהקה, פנחס שור מספר: "במשך כל השנים שהחבורה קיימת הופענו בכל הטקסים של רמת ישי. השנה בגלל בעיות פוליטיות בין המתנ"ס לבין ראש המועצה, נוצר מצב שהלהקה עומדת בפני פירוק. הכול נובע מכך שראש המועצה מייבש את המתנ"ס ולמתנ"ס אין כסף".

עוד מספר שור כי הובטח להם שיוכלו לפעול השנה, וכי יזכו לתוספת של מלווה. אך במקום זאת, "התחלנו לעבודה, ופתאום התברר שבעצם אין תקציב. אנחנו מתפקדים כחוג ולמעשה משלמים עליו וכך היה במשך הרבה שנים. אפרים בר מנהל המתנ"ס אמר לנו במפורש 'עם כל הכבוד שאתם מייצגים את רמת ישי, אין לי כסף.' מה שאנחנו מבקשים אלה דברים מינימאליים".

שור נותן דוגמא נוספת לחוסר התמיכה בחבורת הזמר: "היה כנס חבורות זמר באריאל אז אמרו לנו שאנחנו יכולים ללכת בתור להקת 'צליל מיתר-רמת ישי' אבל תיסעו ברכבכם הפרטי".

ראש המועצה, עופר בן אליעזר, אומר בתגובה: "אף גורם לא פנה אליי בעניין חבורת הזמר או כל פעילות אחרת של המתנ"ס. כל פעילויות המתנ"ס מתנהלות כסדרן. בעבר כבר הודיעו ש"נסגרו" הספרייה, הבריכה ואגודת הפועל רמת ישי, בפועל הפעילויות שלהם שודרגו. הכול רכילות שמאחוריה עומדים גורמים פוליטיים. בנוסף, לאחר ההתערבות שלי נוספו פעילויות נוספות כגון חוג טניס. אני מזמין כל תושב לפנות למחלקה הרלוונטית במועצה לפני שהוא פונה לעיתונות, ואם לא קיבל תשובה מוזמן לפנות אליי ולקבל תשובה".