במסיבת הכיתה רקד דוד (שם בדוי), בן 16, עם נערה שהייתה חברה לשעבר של חברו לכיתה. החבר לשעבר התעצבן, והחליט לנקום. כשהגיע דוד לבית הספר, נקרא הצידה על ידי חבר נוסף לשכבה, לפינה מרוחקת, ולפני שהספיק להתנגד, קשרו אותו ארבעה נערים לכיסא והחלו להכותו. "הם קשרו את הבן שלי לכיסא, ללא רחמים והחלו להכות אותו בחוזקה", סיפר האב השבוע, "הבן שלי נותר חסר אונים, נאנק מכאבים ואין מי ששומע אותו".

על פי העדות שנמסרה במשטרה, ההתעללות נמשכה למעלה משעה וכללה מעשי אלימות קשים, צביטות, בעיטות והצלפות, שימוש במקלות ובצינורות גומי, תוך כדי אלימות מילולית ואיומים על חייו, שאם יעיז לספר למישהו על המקרה, יותקף שוב.

דוד סיפר להוריו שנפל במדרגות, אך האחות במרפאה זיהתה שהחבלות על גופו אינן תואמות את הסיפור, והזעיקה את המשטרה. חוקרי התחנה גבו את עדותו של דוד, ועצרו את הנערים המתעללים. הארבעה, המתגוררות בשכנות עם משפחתו של דוד, הכחישו בתחילה, אך לבסוף נחשף הסיפור והשבוע הוגשו נגדם כתבי אישום.

"מדובר בחברות ילדים שמתגוררים בשכנות אלינו. אני מכיר את הוריהם, אני עדיין לא מאמין שהם הפכו את הבן שלי לקורבן בגלל תירוץ טיפשי שיכול היה להיגמר באסון כבד", הוסיף אביו של דוד, וקרא להורים "לפקוח עין על ילדיהם, שיסתכלו עם מי הם מסתובבים ואיך הם מגיעים הביתה בסוף יום הלימודים".

ממשטרת טבריה נמסר בתגובה: "אנו מגנים בכל תוקף אירועי אלימות בקרב בני נוער ובכלל. אנו מטפלים בחומרה במעשים הללו על מנת למגר את התופעה".