שלום שמעוני, תושב חצור הגלילית בן 59, נראה לאחרונה ב-13.12.09, ומאז נעלמו עקבותיו. עד כה לא התקבל במשטרה מידע היכול לספק קצה חוט, והמשפחה והחברים ממשיכים בחיפושים, בסיוע משטרתי.

שמעוני, בן 59, גובהו מטר ו-85 סנטימטרים, מבנה גופו רזה, ושיערו שחור-אפור, נראה לאחרונה ביום ראשון שעבר ברחובות חצור הגלילית, ומאז נעלמו עקבותיו. במשטרה מספרים כי החיפושים אחריו מתמקדים בהרים ובעירות המקיפים את חצור הגלילית.

מפקד תחנת ירדן, רפ"ק ניר עקרון: "ביום שני בלילה קיבלנו את ההודעה ששמעוני נעדר, וביום שלישי בצהריים כבר התחלנו בחיפושים. נעשו סריקות בשטחים הפתוחים הגובלים לחצור הגלילית, ובאזור הירדן ההררי. העלינו גם מסוק לסריקות אוויריות המצויד במכשיר טרמי, שמסוגל לזהות גוף אדם באופן בולט. במקביל בדקנו בבתי החולים, במד"א, באגד בתחנות מוניות ועוד. עד כה לא קיבלנו שום מידע שיכול היה להצביע על כיוון מסוים".

אחיו של שלום שמעוני, מירו, יצא בקריאה לכל תושבי האזור להתנדב ולסייע בחיפושים. "רק ביום שני גילינו ששלום איננו", מספר מירו. "הבן שלו התקשר אלי וסיפר שאבא לא ישן בבית. אני לא יכול לשים את האצבע על משהו ברור שיכול היה לגרום לו להיעלם כך פתאום. אנחנו מנסים בכל דרך לאתר אותו. אם יש למישהו קצה חוט שיכול להוביל אותנו אליו, נודה לו אם ייצור עמנו קשר".