יניב אלון, בן 15 מנצרת עילית, שנעדר במשך חודש מביתו, נמצא השבוע על ידי המשטרה והוחזר לביתו. יניב נמצא משוטט ברחוב דיזינגוף. הוא נלקח לתחנת המשטרה בתל אביב, ולשם גם הוזעקו הוריו. כשראה יניב את הוריו, ביקש לחזור עמם הביתה.

כזכור, בשבוע שעבר פורסמו ב'ידיעות העמק' וב-mynet כתבה על היעדרותו של יניב. ההורים הקפידו לעקוב אחר מסלולו של בנם בעזרת הבלוג אותו הוא המשיך לנהל באתר 'ישראבלוג'. לא אחת כתב בבלוג כי הוא לא רוצה לחזור הביתה, ולא רוצה שיחליטו בשבילו.

ביום שלישי השבוע הבחין בו שומר בדיזינגוף סנטר. הוא החל לשוחח עמו, ובעקבות השיחה החליט לקרוא למשטרה, ואלו לקחו את יניב לתחנה והבינו כי מדובר בנער הנעדר מנצרת עילית. המשטרה יצרה קשר עם תחנת המשטרה בנצרת עילית, ואלו מיהרו ליצור קשר הם ההורים.

סרג'ו בעלה של אימו של יניב מספר כי הם הופתעו לקבל את השיחה ומיד מיהרו להגיע לתחנת המשטרה בתל אביב. "הגענו לתחנת משטרה והוא היה די רגוע. שמחנו שמצאו אותו, למרות שאני קצת כעסתי על העובדה שהוא ברח".

ההורים סיפרו כי לכתבה שפורסמה בשבוע שעבר בידיעות העמק הייתה משקל בהחלטתו של יניב לשוב הביתה. "בעקבות הכתבה הרבה אנשים וחברים שלו נכנסו לבלוג שלו וקראו לו לחזור הביתה. הם סיפרו לו שההורים שלו דואגים", סיפר סרג'ו, "לכן כשהגענו לתחנת המשטרה בתל אביב הוא דיבר עם אימו ואפילו אמר לה שהוא מתחרט על כל מה שעשה".