לאלו מכם שמעריכים איכות ולא מוכנים להסתפק בעוד מוצר מדף, חברת העיצוב "מישל ג'ורנו" משיקה את הקולקציה החדשה שלה שמביאה איתה ניחוח של טבע בעיצוב מודרני ונורדי, עם קריצה לעיצובים של שנות ה-50.

יתכן וחומר הגלם ממנו עשויה הקולקציה יפתיע אתכם, אך מדובר בבמבוק. "הבחירה בבמבוק היתה גם בשל העמידות של העץ והחוזק שלו וגם בשל הרצון שלנו לשמור על הסביבה", מסביר גולן בר אור הבעלים של החברה, "בניגוד לעצים אחרים להם לוקח זמן רב לצמוח ולגדול מחדש, עצי הבמבוק מתחדשים ואף גדלים יותר לאחר שחותכים אותם".

רהיטי מישל ג'ורנו. יח"צ

במבוק איכותי קשיח בכ-25-60 אחוז יותר מעץ אלון לדוגמא, כך שאם אתם מחפשים אחר פריט ריהוט שיוכל ללוות אתכם לאורך שנים, תוך מחשבה על סביבה ירוקה, נראה שיש כאן בחירה חכמה במיוחד.

שולחן היליס. מישל ג'ורנו. יח"צ

אל עולם העיצוב הגיע גולן בר אור לא במקרה. בשני העשורים האחרונים הוא התמחה בעולמות השינה, מיטות ומזרני איכות, "זו לא ממש הסבה מקצועית", אומר גולן שאחראי על עיצוב הקולקציה ובחירת חומרי הגלם, "אני עדיין ממשיך לתפעל את 'הום סליפ', אך הבחירה להתפתח אל עיצוב הרהיטים היא משהו שפועם בי כבר זמן רב. גם סבא שלי, שעל שמו קרויה החברה, וגם אבי, מגיעים
מעולם העיצוב, אז זו בהחלט השתלבות חשובה לי במורשת המשפחתית. במשך
הרבה שנים קיננה בי המחשבה לפתוח את גבולות ההתמחות שלי ולצאת אל עבר תחום שמבטא יצירתיות, זה כנראה משהו שעובר בגנים המשפחתיים שלנו. זה מחבר אותי בחזרה לשורשים של המשפחה שלי שתמיד עסקה בתחומים שנושקים בין עיצוב לאמנות".

כורסת סוניה, מישל ג'ורנו. יח"צ

בקולקציית הרהיטים, המאופיינת בקווים נקיים, ניתן למצוא מיטת שינה ושידות תואמות, כורסאות ישיבה מפנקות ורחבות, שידות, מזנונים, ספריות, שולחנות אוכל וכסאות המגיעים בהתאמה וגם פריטים משלימים. אחד החידושים המעניינים בתחום שולחנות האוכל בא לידי ביטוי ברוחב השולחן. "שמתי לב שהמשפחות הישראליות זקוקות דווקא לשולחנות רחבים יותר, המאפשרים הושבה של שני אנשים בראש השולחן. שולחן ברוחב של 1.10 מטר מאפשר הפיכה של שולחן משישה או שמונה מקומות לעשרה מקומות. כמובן שגם ניתן להוסיף הארכות לשולחן, אבל הרוחב של השולחן שאנחנו מייצרים חוסך את הסירבול לארוחות של שישי בערב", מסביר גולן.

רהיטי מישל ג'ורנו. יח"צ

את סדרת הרהיטים ניתן למצוא בשני גוונים, עץ בהיר ועץ כהה על הסקאלה בין חום לשחור. שני אלו יספקו למרחב הביתי עוצמה וחום, תוך דגש על רמת גימור גבוהה במיוחד הניכרת בכל פרט ופרט. אין ספק, כי ב"מישל ג'ורנו" מציגים קלאסיקה של ריהוט לבית, מתוך מחשבה ואהבה לתחום והקפדה על האלמנטים הקטנים שהופכים את הקולקציה לעל זמנית.

Michelle Jorno קיבוץ אלונים. שעות פתיחה: א-ה 11:00-19:00. שישי 09:00-13:00. שבת 12:00-20:00.