הפועל עפולה הפסידה היום, שישי, אחר הצהריים לקבוצת התחתית הפועל איכסל בתוצאה 0:2. למרות ההפסד נשארה עפולה במקום השלישי בטבלה והיא עדיין חזק בתמונת ההתמודדות על עלייה לליגת העל.

המאמן יגאל אנטבי (צילום: שרון צור)

ביום שני הציגה עפולה משחק שיא נגד הפועל אשקלון כשהביסה אותה בתוצאה 1:4, אך היום לא הצליחה לשחזר את אותן האנרגיות. איכסל פתחה בהתלהבות, לחצה ושיחקה קשוח ולעפולאיים לא היתה תשובה. באופן כללי שחקניו של אנטבי לא הציגו היום משחק טוב.

מנגד, מגיע לאיכסל ולמאמנה אדהאם הדייה שאפו גדול על משחק נחוש מאוד ועל כך שהצליחה לעצור את אחת הקבוצות הטובות בחודש האחרון בליגה הלאומית. איכסל פשוט הגיעה מוכנה למשחק ההתקפי של עפולה.

כוכב הפועל עפולה והברומטר שלה הקשר אדריאן רוצ'ט הוחלף בתום המחצית הראשונה בעקבות מכה חזקה שקיבל. בעפולה לא רצו לסכן את בריאותו ולכן הוחלט להחליף אותו. בלי רוצ'ט קשה לעפולה להניע את ההתקפה הטובה שלה.

המאמן יגאל אנטבי שוב החליט לא לפתוח עם המגן השמאלי הטבעי שלו סהר בן מנשה. החלטה מקצועית לא טובה. בתחילת המחצית השנייה נכנס בן מנשה למשחק ובצדק.

בעוד עשרה ימים, ביום שני, תארח עפולה במגרשה הביתי את הפועל נצרת עילית בדו קרב ישיר על מקום בליגת העל ובעיקר שיפור עמדות לקראת הפלייאוף העליון. עבור אנטבי ושחקניו זו תהיה מצד אחד הזדמנות להראות שההפסד לאיכסל היתה מעידה חד-פעמית ומצד שני להוכיח שהם בהחלט ראויים להתמודד על עלייה לליגת העל.