קבוצת הנוער של הפועל אכסל תשחק בעונה הבאה בליגה הארצית. זאת לאחר שקבוצת הנוער של ג'וליס וויתרה על מקומה בליגה. בהתאחדות התקיימה היום הגרלה מי תעלה במקומה לליגה הארצית מבין כל הקבוצות שסיימו בליגות המחוזיות במקום השני בעונה שעברה. לשמחת אכסל היא עלתה בהגרלה והעפילה לליגה הארצית.

יובל שטרית (צילום: שרון צור)

המנהל המקצועי אסלאם כנען, הבעלים של מחלקת הנוער באכסל אמיר אסעד ומאמן הקבוצה החדש יובל שטרית קיבלו את תוצאת ההגרלה בשמחה גדולה ומבטיחים להעמיד קבוצה טובה. יש לציין כי שטרית מונה לפני כחודש למאמן את קבוצת הנוער של אכסל במטרה להוביל אותה לעלייה לליגה הארצית. 

פרט פיקנטי, המאמן שטרית עלה למעשה השנה פעמיים ליגה עם שתי קבוצות נוער שונות - עם אסי גלבוע מהליגה הארצית לליגה הלאומית ואחרי חודשיים, כאמור היום, עלה עם אכסל מהמחוזית לליגה הארצית.

היום נחשב שטרית לאחד ממאמני הנוער הטובים בצפון, שהחליט גם העונה להקדיש את ייעודו המקצועי לקידום שחקנים ולעלות קבוצה ליגה. בחודש האחרון הוא סרב להצעה לאמן קבוצה בוגרת מליגה ב'. 

"לקחתי על עצמי אתגר גדול באכסל. מצאתי מקום מצוין", אמר שטרית, "אני מודה למנהל המקצועי אסלאם על האמון בי. הוא איש מקצוע ברמה גבוהה, שרוצה מאוד להצליח ולקדם שחקנים צעירים. אני בא בכל הכוח לעשות עונה יפה. לאור מה שקרה והעלייה המפתיעה אסלאם ואני נחשב עכשיו מסלול מחדש במטרה להעמיד קבוצה ראויה בליגה הארצית".