הדרבי הנצרתי לא נצבע באף צבע. לא באדום של הפועל נצרת עלית ולא בירוק של מכבי אחי נצרת. משחק בינוני של שתי הקבוצות הסתיים בתיקו 0:0.

באחי נצרת, שהשבוע מינתה את מוטי איווניר למאמן, מרוצים מהנקודה. מנגד, בנצרת עילית מאוכזבים מאיבוד שתי נקודות יקרות במאבק על העלייה לליגת העל. משחק שני ברציפות שהחבורה של המאמן ירון הוכנבוים לא הציגה יכולת טובה. היא התקשתה לייצר מהלכים התקפיים ומי שבלטו בעיקר היו שוב שחקני ההגנה.

ים כהן (צילום: שרון צור)

שני האיומים היחידים של נצרת עילית על שער אחי נצרת היו מרחוק: הראשון של הבלם אופק פישלר שבעט כדור מדויק מכ-20 מטרים שנהדף על ידי השוער. השני של הקשר ים כהן שבעט כדור חזק מחוץ לרחבה שעבר מעל המשקוף.

אופק פישלר (צילום: שרון צור)

עופר ורטה (צילום: שרון צור)

משחק טוב מאוד היה לשלושת הבלמים ליעד אלמליח, עופר ורטה ואופק פישלר. כמו כן בלט הקשר ים כהן בהופעת הבכורה שלו במדי הקבוצה ובמשחק הראשון שלו בקבוצה בוגרת. המשחק של כהן התבטא בנחישות, אגרסיביות ולחימה. הוא שיחק בביטחון, היה שקט עם הכדור והניע כדור בצורה מדויקת וחכמה. לאוהדי נצרת עילית הוותיקים הוא הזכיר במידה מסוימת את אביו, יניב כהן, גדול שחקני נצרת עילית בכל הזמנים.

נצרת עילית השיגה נקודה ולאור התוצאות האחרות של המחזור היא נשארה במקום השני בטבלה. אך היא בהחלט צריכה להיות מודאגת בכל הקשור למשחק ההתקפי.