הפועל נצרת עילית בשיגעון. הניצחון הערב, יום שלישי, על בני לוד בתוצאה 1:2 גרם להתרוממות רוח במועדון. לכולם ברור שפער של שמונה נקודות בשלב הזה של העונה צריך להספיק כדי לסיים את העונה בחגיגות עלייה לליגת העל.

שמחה גדולה הלילה. חוגגים ניצחון על לוד (צילום: דוברות הפועל נצרת עילית)

"אני שמח מאוד שהבאנו את מלוא שלוש הנקודות במשחק סופר קשה נגד קבוצה שנלחמת על החיים שלה", אמר הקשר גיא דיין, "הניצחון הזה כל כולו מוקדש לשרון סויסה. האיש היקר שכל השחקנים וכל מי שקשור לנצרת עלית אוהב ומכבד אותו. אני מקווה שהצלחנו טיפה לשמח אותו בימים הלא פשוטים שהוא עובר. המשחק ביום שישי נגד רמת גן חשוב יותר מהמשחק נגד בני לוד".

המנהל המקצועי רועי כהן: "השגנו ניצחון סופר חשוב היום בדרך להשגת המטרה. החבר'ה היום גילו אופי וגם לאחר שספגנו הם ידעו לחזור ולעשות את העבודה נגד קבוצה חזקה שנלחמת על חייה. דיברנו על זה אני, גיל וירון שחשוב מאוד לפתוח פער של שלושה משחקים ממקום שלישי. אני שמח שהקבוצה משמחת ונותנת גאווה כל פעם מחדש לראש העיר רונן פלוט ולכל תושבי העיר. הניצחון הזה מוקדש לשרון סויסה המנהל המסור שאיבד השבוע את אמו זקלין ז"ל".

יו"ר הקבוצה רוני ליקוורניק אמר אחרי המשחק: "שמונה הפרש זה יתרון יפה. השחקנים הפגינו אופי ונחישות. לקבל שער בדקה ה-87 ודקה אחר כך לכבוש שער ניצחון זה דבר שאני לא זוכר בנצרת עילית. זו קבוצה של ווינרים. אני שמח ששאר הקבוצות עובדות בשבילנו. היתה שמחה גדולה בסוף המשחק. עברנו שנים של דיכאונות שיא ועכשיו אני נהנה. גיל ברעם בעננים".

אנשי כדורגל באזור לא נשארו הערב אדישים לניצחון של נצרת עילית ורובם אמרו באופן נחרץ: "הפועל נצרת עילית העפילה היום לליגת העל".