קבוצת הנוער של הפועל אכסל מהליגה הארצית הביסה היום את קבוצת הנוער של מכבי טמרה בתוצאה 0:9. חניכיו של המאמן יובל שטרית, ממאמני הנוער הבכירים בצפון, הציגו משחק התקפי משובח. אכסל, הפתעה הליגה הארצית עד כה, רחוקה רק שלוש נקודות מהמקום השני ממנו עולים לליגה הלאומית.

מובילים את הנוער להצלחה (צילומים: שרון צור)

לאכסל כבשו היום: סברי חטיב - שלושער, עבד שלבי - צמד, אוסאמה מריסאת, עוקבה שלבי, סלים עבד אלהאדי ועלי שדאפנה.

ההצלחה של אכסל השנה היא שילוב של מאמן נוער בכיר, יובל שטרית, עם חבורת שחקנים מוכשרת שרוצה לעבוד קשה ולהצליח לצד מנהל מקצועי אסלאם כנעאן שמעניק מעטפת מקצועית נכונה ומדויקת, דרך, סבלנות ואווירה טובה.

"אני שמח על הניצחון, מספר השערים הוא תוצאה של עבודה קשה באימונים ומשחק נכון בחלק הקדמי", סיכם את המשחק המאמן יובל שטרית, "אנחנו יוצאים לפגרה עם הרגשה טובה עם שני נצחונות רצופים".

הנוער של אכסל. חבורה שרוצה ללמוד ולהתקדם

על מה שצפוי לקבוצה בפגרה אמר שטרית: "נצטרך לעבוד קשה -  גופנית, טקטית וחברתית על-מנת לחזור טובים יותר, חכמים יותר ומגובשים יותר. מניסיוני בליגה הארצית לנוער קבוצות מתחזקות בשלב הזה של העונה עם שחקנים שנושרים מהליגה הלאומית לנוער. אם נצליח לשמור על הקיים בתוספת חיזוק ספציפי נוכל להמשיך להפתיע את הליגה ואפילו לפזול למקום ממנו עולים ליגה. הדרך היא ארוכה והיכולת במגרש היא שתקבע".