כוכב הפועל עפולה החלוץ יובל שאוט לא דמיין שמשחק החזרה שלו לקבוצה, אחרי עונה קשה בהפועל נוף הגליל, יראה ככה – הרכב חסר ויכולת דלה. השער שכבש נגד הפועל פתח תקווה (1:1) והעובדה שהקבוצה לא הפסידה יצרו אצלו ואצל רבים תחושה אופטימית לקראת ההמשך. אך עדיין, אם לא יאושרו עוד שחקנים ברשות לבקרת תקציבים יהיה קשה מאוד לקבוצה לנצח בחמישי הקרוב את בני לוד.

יובל שאוט (צילום: שרון צור)

"גל ברזאני נתן הצגה. הוא חתום על תוצאת התיקו", סיכם שאוט, "זו היתה פתיחת עונה לא אופטימלית. זה לא מה שרצינו. כי מי ששיחק נתן 200 אחוז מעצמנו. נלחמנו ורצינו, אבל לבסוף יצא תיקו. נסענו למחנה אימונים בחו"ל, שם התגבשנו ולמדנו אחד את השני, אבל כל מה שבנינו לא בא לידי ביטוי במשחק הראשון של העונה. אני מבין את ההנהלה אני חושב שזו מחשבה נכונה לעתיד למנוע גרעון וגם כדי שנקבל משכורת בזמן. כי בסופו של תהליך המטרה להיות בליגת העל. אני מכיר את ראש העיר ואני מכיר את האג'נדה של המקום ולליגת העל צריך לבוא נקיים ובלי גירעונות".

יש חשש מעונה קשה בתחתית?

"עוד מוקדם לדבר על חששות, אבל בהחלט מרחפת באוויר תחושה שזו הולכת להיות עונה קשה. אני מאמין באנשים שמנהלים את הקבוצה ובראש העיר אבי אלקבץ שתומך מאוד בקבוצה. ראש העיר וההנהלה הם לא יתנו לקבוצה ליפול, להתרסק או להסתבך. הם יפתרו את נושא הבקרה".

כבשת שער במשחק החזרה שלך. איך הרגשת?

"לכבוש שער זה אושר אדיר וכיף גדול. לכבוש במשחק החזרה שלי לקבוצה לאחר עונה בריאותית ומקצועית קשה זה מרגש פי כמה. מקווה להמשכיות ולתוצאות טובות".

ביום חמישי תצא הקבוצה למשחק חוץ נגד בני לוד. ההנהלה תעשה מאמץ להעביר בבקרה עוד שחקנים על מנת להעמיד לרשות המאמן פליקס נעים סגל חזק.