בחדר ההלבשה באצטדיון 'גרונדמן' ברמת השרון לפני משחק החוץ נגד רמת השרון (מחזור 23), הבין המגן השמאלי המצוין של הפועל עפולה, סהר בן מנשה, כי הוא מודח מההרכב. המאמן יגאל אנטבי החליט להציב במקומו את המגן הימני שמאור צעדון.

סהר בן מנשה (צילום: שרון צור)

ההחלטה של אנטבי היתה מקצועית. אין פה עניין אישי חלילה, אבל זו היתה החלטה מקצועית שעל פניו לא היתה לה שום הצדקה. בן מנשה הוא לא החוליה החלשה בהגנה והוא גם בטח לא נמצא בירידה ביכולת האישית.

בן מנשה הוא מגן שמאלי מוכשר, שלקח את ההזדמנות שקיבל בקבוצה הבוגרת בשתי ידיים. ככל שקיבל יותר דקות משחק והפך לשחקן הרכב הוא הלך והשתבח וצבר ניסיון. העונה הוא עשה קפיצת מדרגה נוספת ביכולת שלו, גם בהגנה וגם בהתקפה. כמו כן שיתוף הפעולה שלו עם שחקני מרכז ההגנה והקישור הוא מצוין ומתואם.

לכן, לא ברור מדוע אנטבי החליט להוציא אותו מההרכב ובעקיפין גם לעצור את ההתקדמות שלו. בן מנשה הוא גם שחקן בית ולמועדון צריך להיות אינטרס ששחקן בית דוגמת בן סהר ימשיך לפתוח בהרכב לצבור ניסיון, להשתדרג ולהשתבח.

בן מנשה לא פתח בהרכב גם במשחק הביתי ביום שני נגד הפועל אשקלון. יש לציין כי אנטבי שילב אותו בשני המשחקים ולא ייבש אותו בספסל. בן מנשה עלה מהספסל כשחקן בוגר, בראש מורם ותרם את תרומותו המקצועית בצורה הטובה והיעילה ביותר. מעניין יהיה לראות אם מחר בעילוט נגד איכסל הוא יחזיר אותו להרכב או ימשיך להשתמש בו כשחקן מחליף.