ההכנות של הפועל נצרת עילית לקראת המשחק ביום שני ב'גרין' נגד נס ציונה בעיצומן, כשב'גרין' מבינים כי אחרי שלושה משחקים ללא ניצחון חייבת הקבוצה לחזור לנצח ולהמשיך לבסס את מעמדה כמוליכת הטבלה.

אלי בלילתי (צילום: שרון צור)

הצוות המקצועי ערך כבר שני אימונים טקטיים לקראת המשחק, בחמישי ובשישי, מהם מסתמן כי צפויים שינויים בהרכב. על פי האימונים המגן השמאלי אלי בלילתי, שלא פתח נגד הפועל כפר סבא חוזר להרכב. על אי הכללתו בהרכב במשחק העונה נגד הירוקים מהשרון היתה ביקורת מצד אוהדים, שכן לא ברור היה מדוע שחקן שנמצא בכושר אישי מצוין סופסל.

מי שצפוי לחזור להרכב אחרי תקופה ארוכה שעלה לשחק כמחליף הוא הקשר אוהד רבינוביץ. הקשר המוכשר מ'גרין' נמצא בסך הכל בעונה מצוינת והסיבה העיקרית שבגללה הוא ירד לספסל היתה ירידה ביכולת האישית. סיבה נוספת היא מדיניות הרוטציה של הצוות המקצועי מאז התחזקה הקבוצה.

יהונתן לוי (צילום: שרון צור)

כמובן שהקשר האחורי הברזילאי פדרו חוזר להרכב לאחר שנגד כפר סבא לא שיחק בגלל עונש הרחקה של צבירת כרטיסים צהובים.

גם בהתקפה שוקלים בצוות המקצועי על שינוי. באימון הטקטי אתמול (שישי) תורגל כחלוץ שני לצד יובל אבידור, החלוץ יהונתן לוי ולא החלוץ הברזילאי חוליו סזאר. האחרון לא נמצא בתקופה טובה כבר זמן רב.

במוצאי השבת תקיים הקבוצה אימון נוסף, ככל הנראה גם הוא יהיה אימון טקטי ומחר (ראשון) אימון נוסף.

אוהד רבינוביץ (צילום: שרון צור)

ב'גרין' היו מרוצים מהתוצאות שנקבעו אתמול בליגה הלאומית - ההפסד של עפולה לאיכסל ותוצאת התיקו של הפועל כפר סבא נגד בית"ר תל אביב/רמלה. מבחינת 'הטריו' - גיל ברעם, רועי כהן וירון הוכנבים - לקבוצה שוב ישנה הזדמנות לפתוח פער משמעותי מהמקום השני ובעיקר מהמקום השלישי.