הפועל נוף הגליל החלה היום בהכנות לקראת צמד משחקי החוץ בשבוע הבא - ביום שני נגד הפועל עכו ובחמישי נגד מכבי אחי נצרת. כזכור, אחרי שני משחקים הקבוצה עדיין ללא ניצחון ורק עם נקודה אחת.

פדרו פטארצי (צילום: אפי שריר)

היום קיימה הקבוצה אימון בוקר במגרש אתוס בחיפה במהלכה גילו השחקנים כי המאמן איתי מרדכי מתכוון שוב לשנות את שיטת המשחק. כזכור, במשחק הראשון נגד מכבי פתח תקווה הוא שיחק 3-3-4 ובמשחק השני נגד כפר קאסם הוא שיחק 2-4-4 (עמדת המוצא של הרביעייה בקישור היתה מעוין). עכשיו, לקראת עכו תירגל מרדכי את השיטה 2-3-5, אותה שיטה בה שיחקה הקבוצה בעונה שעברה.

המעניין בתרגול היה שמרדכי תירגל כבלם שלישי את הקשר האחורי המצטיין של הקבוצה פדרו פטארצי, על פי האימון, ליעד אלמליח יהיה במרכז ההגנה, מימין אופק פישלר ומשמאל פדרו פטארצי.

כפי שמסתמן, מרדכי שוקל לאחר שני המשחקים הראשונים של הקבוצה העונה, שהסתיימו ללא ניצחון, לערוך גם שינויים בהרכב ולא רק בשיטה. רצוי להסתייג, שכן יש זמן עד המשחק ביום שני והכל עוד נתון לשינויים.

ים כהן (צילום: שרון צור)

נקודה למחשבה: החלוץ עידן גולן נכנס טוב למשחוק נגד כפר קאסם. אולי שווה לחשוב עליו שיפתח בהרכב - צעיר, דינמי, נמרץ ורעב מאוד להוכיח את עצמו.

אחרי שני משחקים ראוי לציין: הקשר האחורי ים כהן פתח את העונה טוב. שער במשחק הראשון ובישול בשני. יכול היה גם לכבוש שער נגד כפר קאסם אחרי שקיבל כדור מצוין מעידן גולן. יכולת כללית טובה מאוד - כושר, מנהיגות ורצון עז להצליח.

איתי מרדכי (צילום: שרון צור)

החלוץ תומר סויסה פורע את השטרות - משחק שני ברציפות כבש. עד כה בינגו של המנהל המקצועי רועי כהן שהאמין בו מאוד. סויסה מרוכז, חד ומתמקם מצוין ברחבה.

הבלם אופק פישלר חזר לקבוצה במעמד של בלם בכיר והוא בהחלט עונה על המעמד שבו הוא נמצא. מרוכז, ראשון לכל כדור ונחוש.