הפועל עפולה סיימה הערב את משחקה הביתי נגד מכבי אחי נצרת בתיקו 1:1, במסגרת המחזור השלישי בליגה הלאומית. לזכות עפולה כבש אליאור סיידר לאחי נצרת כבש עלי חטיב. אחרי שלושה משחקים לעפולה רק שתי נקודות.

המאמן פליקס נעים (צילום: שרון צור)

לראשונה העונה עמד לרשות מאמן הקבוצה פליקס נעים הרכב ראוי. למעשה נעים העמיד את ההרכב הכי חזק שיכל להעמיד בעת הזו: גל ברזאני, אימרי זייד, גיזי דורבור, מג'ד אגבריה, ערן אזרד, אוהד חזוט, אפיק כהן, אדריאן רוצ'ט, יובל שאוט, נתנאל גולדמן ואליאור סיידר.

עפולה הגיעה במהלך המשחק למספר מצבי הבקעה טובים, אך החמיצה. לאחד ממצבי ההבקעה הגיע החלוץ גל קעטבי, שהחמיץ באחד על אחד מול חברו לקבוצה עד לפני כמה ימים רם שראוס. גם אחי נצרת הגיעה למצבי הבקעה טובים, אך גל ברזאני היה שם בשביל הקבוצה שלו.

"משחק מאכזב מאוד, אבל אני גם לא מופתע כי יש מספר שחקנים שזה היה המשחק הראשון שלהם מאז שחזרנו ממחנה האימונים", סיכם המאמן פליקס נעים את המשחק, "היו כמה חבר'ה שקרסו תוך כדי המשחק. הגענו להרבה מצבים ולא הצלחנו להבקיע. מי שלא מבקיע בסוף סופג. צריך להרים את הראש ולהתכונן ליום חמישי נגד רמת השרון".

איך קיבלת את כל התקופה האחרונה. שחקנים לא עברו בקרה. שחקנים בכירים שוחררו.

"למדתי לחיות עם מה שיש בחיים. הייתי קצת מופתע, אבל לא אני זה שמחליט על המצב הכלכלי. אני צריך להתמודד עם מה שיש לי".

אדריאן רוצ'ט ישוחרר לכפר סבא?

"זה לא תלוי בי. לא רציתי לשחרר את רם שטראוס וחיים איצירין. אנחנו חסרים שחקנים. למעשה אין לנו מספיק שחקנים בסגל ואני רוצה שיהיה לי סגל. שחרור רוצ'ט יפנה כסף להביא שחקנים. אני לא הייתי רוצה שילך, אבל אין לי ברירה. אדריאן רוצה ללכת לליגת העל וזה בסדר. אני לא יכול לעצור שחקן שלא רוצה להיות אצלי".

איך מערכת היחסים שלך עם ההנהלה?

"אני מסתדר עם ההנהלה. הכל בסדר עם עמי, בני, יוסי ושמעון. הכל בסדר".

השוער ירדן קרישטול יחתום בקבוצה?

"לא בטוח שהוא יהיה. התאמנו לפניו עוד כמה שוערים".

ביום חמישי עפולה תארח את עירוני רמת השרון, אחת הקבוצות שהעמידה העונה סגל איכותי ומבטיח.