הפועל נצרת עילית ביססה הערב את מעמדה כמוליכת הליגה הלאומית לאחר ניצחון ביתי חשוב בתוצאה 0:1 על נס ציונה. המשברון של שלושה משחקים ללא ניצחון וללא כיבוש שער זכות הסתיים. במשחק צפה ראש העיר רונן פלוט, שיכול להיות מרוצה מאוד מהגאווה שהקבוצה מביאה לעיר.

חוגגים עוד ניצחון (צילומים: שרון צור)

המנהל המקצועי רועי כהן

המנכ"ל גיל ברעם חוגג עם אוהדים

הקבוצה של 'הטריו' – גיל ברעם, רועי כהן, ירון הוכנבוים – לא הציגה יכולת גבוהה במיוחד, אבל שיחקה עם הרבה נשמה, הקרבה, נחישות ורצון עז לנצח. השחקנים עמדו נכון על המגרש, השתדלו להניע כדור ושיפרו מאוד את משחק האגפים, שבמשחקים האחרונים היה פחות טוב.

משחק ההגנה של הקבוצה שוב הוכיח עד כמה הוא המנייה הבטוחה של הקבוצה העונה. צמד הבלמים אלון נצר וליעד אלמליח הציג עוד משחק מצוין אליהם הצטרך במשחק הזה הבלם יהונתן לוי. ללא ספק אלמליח ונצר הם מצטייני המשחק. כמובן שחשוב לציין את השקט, הניסיון, הביטחון והמנהיגות שמקנה השוער הוותיק אבי אבגי בן ה-40. 

יובל אבידור

פדרו

עופר ורטה

גיא דיין

משחק טוב היה כמובן לקשר האחורי הברזילאי פדרו עם המון חילוצי כדור וגם איום אחד על השער, שסחט הדיפה גדולה משוער נס ציונה. עבודה טובה עשו המגנים אלי בלילתי ועופר ורטה - היו פעילים בהתקפה ברוב דקות המשחק.

החלק ההתקפי היה טוב, אך לא מספיק יצירתי. למרות זאת הוא הניב כמה מצבי הבקעה, אחד מהם הוביל לשער הניצחון של יובל אבידור (נשק התקפי קטלני). הקשר אוהד רבינוביץ שחזר להרכב היה טוב מאוד במחצית הראשונה.

גם המחליפים שנכנסו היו טובים. ים כהן ואיתן וולבלום עם פעולות הגנה טובות והחלוץ יהונתן לוי שנכנס עם הרבה אנרגיות טובות ועשה מספר פעולות התקפיות מצוינות, אחת מהן היתה קרובה להסתיים בשער השני לזכות הקבוצה.  

המאמן ירון הוכנבוים

ראש העיר רונן פלוט

כדורגלן העבר בני סולומון

המלך שלמה אדלר

יאיר גיסר ויגאל אנטבי

בשורה התחתונה: נצרת עילית עשתה צעד משמעותי אל עבר ליגת העל. היא פתחה פער של שלוש נקודות מהמקום השני ופער של שש נקודות מהמקום השלישי.

המנהל המקצוע ירועי כהן סיכם: "ניצחון סופר חשוב לאור התוצאות של היריבות שלנו בצמרת. שמחים מאוד היום, אבל כבר ממחר נתחיל לחשוב ולהתכונן לעפולה. אנחנו מאוד רעבים ונחושים לעשות היסטוריה בעונה הזו. הדרך עוד ארוכה וצניעות ועבודה קשה הם הדרך שלנו בעונה הנפלאה הזו".

ומי הגיע להתרשם מנצרת עילית? ראשי הפועל עפולה. המנהל המקצועי פרדי חייט, המאמן יגאל אנטבי והדובר יאיר גיסר הגיעו לצפות ביריבה הבאה שלהם. להתרשם מסגנון המשחק ובכלל באופן כללי ממוליכת הליגה הלאומית.

הקשר גיא דיין נפצע בשלהי המשחק, אך בקבוצה מקווים שלא מדובר בפציעה רצינית ואחר יומיים של מנוחה הוא יחזור לפעילות מלאה.