הפועל עפולה בהרכב חסר הובסה הערב בתוצאה 0:3 לבני לוד. זה היה משחק שני ברציפות שלרשות המאמן פליקס נעים לא עמד סגל מלא. נעים מתוסכל ומאוכזב מאוד מהמצב שנוצר וכל שנותר לו לקוות שעד למשחק הבא נגד מכבי אחי נצרת ההנהלה תפתור את הבעיה מול הרשות לבקרת תקציבים.

המאמן פליקס נעים (צילום: שרון צור)

האווירה המתוחה בקבוצה, הבעיות מול הבקרה, חוסר האונים המקצועי והסגל שנחלש יצרו מצב עדין מאוד מבחינה מקצועית בחדר ההלבשה. לאתר 'מיינט העמק' נודע כי שחקנים בכירים אינם מרוצים מהמצב בלשון המעטה ואף לחלקם עברה המחשבה לבקש שחרור.

האם שחקנים בכירים יבקשו לעזוב את הקבוצה בעקבות הסיטואציה שנוצרה? הסיוט הזה עלול להתרחש אם ההנהלה לא תצליח לפתור את הבעיה מול הרשות לבקרת תקציבים.

היו"ר עמיר נוי הגיב לאפשרות שבכירים יבקשו לעזוב ואמר: "אני לא אשחרר אף אחד. אני מבין את השחקנים שממורמרים, אבל כשמגיע דבר טוב הרע נשכח מהר. אני מאמין שיגיעו ימים טובים ונשכח את מה שאנחנו עוברים עכשיו".

היו"ר עמיר נוי (צילום: שרון צור)

על ההפסד היום אמר היו"ר:  "זה היה צפוי. שיחקנו עם הרכב חסר. וגם שיחקנו שני משחקים בשבוע, בשני והיום. אני לא מודאג כי אנחנו רק במחזור השני ויש קבוצות עם סגל מלא, שגם להם יש אחרי שני משחקים נקודה. הליגה עוד ארוכה. אחרי שני מחזורים אין לי סיבה להיות מודאג".

על מאמנו אמר היו"ר נוי: "פליקס נעים מאוכזב. לא עומד לרשותו כל הסגל וזה קשה לו. כמו שקשה לכולנו. אני מאמין שנסתדר. אני עדיין מאמין שנסיים את העונה בפלייאוף העליון".