אכזבה נרשמה בחדר ההלבשה של הפועל נצרת עילית לאחר תוצאת התיקו 0:0 נגד רמת השרון בפתיחת הסיבוב השני. האכזבה התעצמה לאחר שנודעו תוצאות יתר המשחקים. אם נצרת עילית היתה מנצחת - היא היתה עושה צעד משמעותי לביסוס מעמדה בצמרת הלאומית.

גיא דיין (צילום: שרון צור)

הכוכב והמנהיג של הקבוצה, גיא דיין, היה בין המאוכזבים הראשיים. "חבל שלא ניצחנו. כל התוצאות היו לטובתנו", אמר והוסיף: "החלוץ יהונתן לוי חסר בהתקפה. הוא שחקן מצוין וכשהוא יחזור הוא יוסיף לנו המון".

הקבוצה תתאמן היום באשדוד, אימון מסכם לקראת המשחק מחר בחוץ נגד הפועל אשקלון. אחרי האימון תשהה הקבוצה בבית מלון עד המשחק.

יהונתן לוי (צילום: שרון צור)

"משחק חוץ קשה נגד קבוצה טובה מאוד", אמר דיין לקראת היריבה מחר, "אנחנו מגיעים עם סגל כמעט מלא להוציא את יהונתן לוי. אני מאמין בחברים שנעשה את העבודה ונחזור לבית עם מלוא הנקודות".

המשחק מחר של נצרת עילית נגד אשקלון הוא עוד מבחן בגרות של הקבוצה, שעד כה מציגה מסע מופלא. למרות שהמטרה המוצהרת של הקבוצה היא השגת הפלייאוף העליון, ניצחון מחר על אחת הקבוצות החזקות בליגה תהיה אמירה נוספת של התלכיד המצוין ש'הטריו' - גיל ברעם, רועי כהן וירון הוכנבים - גיבש העונה - אנחנו בצמרת כדי להישאר בה עד סוף העונה.

יובל שאוט (צילום: שרון צור)

השבוע חזר להתאמן החלוץ יובל שאוט, שעבר שיקום בברך לאחר שקרע את הרצועה הצולבת לפני פתיחת העונה. בקבוצה סיפרו כי קצב ההחלמה של שאוט מצוין, הוא יעבור בקרה במהלך חודש ינואר והצפי הוא שהוא יתחיל להשתלב במשחקים לקראת חודש מרץ.